Predikant

 




















Beste bezoeker,

NGK Amstelveen is op dit moment een vacante kerk, dat wil zeggen dat wij op dit moment geen eigen predikant hebben. 


Eerdere predikanten

Predikanten die sinds de vrijmaking de kerk van Amstelveen gediend hebben:

Ds. H. Vogel 25 mei 1946 18 jun 1950
Ds. J. Keuning 27 aug 1950 31 aug 1952
Ds. P Veldstra 09 aug 1953 24 mrt 1957
Ds. B. J. F. Schoep 24 mrt 1957 15 dec 1968
Ds. H. J. van der Kwast 17 jan 1970 30 apr 1978
Ds. K. H. de Groot 24 jun 1979 08 jan 1989
Ds. H. van Winkelhoff 09 dec 1990 31 dec 1998
Dr. J. Dekker 01 nov 1999 31 okt 2008
Ds. C.J. van Rhijn 01 sep 2009 31 mei 2018